ماژول جستجودرسایت

با استفاده از این ماژول می توانید مطالب مورد نظرتان را در سایت میهن رایان جستجو نمایید.

صفحه اصلی

محصولات و خدمات

راهنمای مشتریان

دانلود

امور نمایندگی

درباره ما

تماس با ما

فیش حقوق اینترنتی

محصولات شرکت

لیست سفارشات من

بوستان نرم افزاری نو با ایده های متفاوت

شرکت میهن رایان ارائه دهنده ی خدمات با کیفیت نرم افزاری در سطح کشور.

حقوق و دستمزد بوستان
ثبت نام کاربران

جستجو در سایت

031-52401690

نرم افزار حقوق و دستمزد عدم پرداخت برخی از آیتم های حقوق

فرض کنید در نرم افزار حقوق و دستمزد بخواهیم در یک ماه خاص و یا در کل ماه های کارکرد، آیتم یا آیتم هایی را به یک یا چند پرسنل، یا یک چند گروه شغلی و در نهایت یک یا چند ردیف پیمان پرداخت نکنیم.

برای مثال، فرض کنید آیتمی تحت عنوان فوق العاده جذب را به تمام پرسنل به جز پرسنل گروه یک در تمام ماه های سال پرداخت کنید. این کار به راحتی در نرم افزار حقوق و دستمزد بوستان قابل انجام است. برای این کار کافی است از منوی اطلاعات ماهانه، گزینه ی عدم پرداخت آیتم های حقوقی را انتخاب کنید. فرم مربوط را در شکل زیر ملاحظه می فرمایید:

 

همانگونه که در پنل سمت راست مشاهده می فرمایید، لیست آیتم های حقوقی آورده شده است. در صورتی که بخواهید آیتم را به یک یا چند ردیف پیمان پرداخت کنید باید دکمه + اولین پنل سمت راست را کلیک کنید. فرمی مطابق شکل زیر نمایش داده می شود:

در صورتی که بخواهیم یک یا چند پیمان حقوق و دستمزد را انتخاب کنیم روی ردیف آن کلیک کنیم تا رنگ پس زمینه تغییر یابد مانند شکل زیر:

همانگونه که در شکل ملاحظه می فرمایید در پایین فرم تیک در تمام ماه های کارکرد علامت خورده است. در صورتی که بخواهید این آیتم حقوق و دستمزد را برای پیمان انتخابی فقط در یک یا چند ماه پرداخت نکنید کافی است تیک در تمام ماه های کارکرد را بردارید:

دکمه ی ذخیره را کلیک می کنیم و ادامه ی کار را به بوستان می سپاریم.


در صورتی که دومین کلید + در پنل مربوط به عدم پرداخت به پرسنل را انتخاب کنیم فرم مربوط به عدم پرداخت آیتم های حقوق و دستمزد برای گروه های شغلی مانند شکل زیر نمایش داده می شود که گروه های شغلی مد نظر را انتخاب می کنیم و دکمه ی ذخیره را مانند بالا کلیک می کنیم.


و در صورتی که بخواهید آیتم حقوق و دستمزد را به پرسنلی پرداخت نکنید، کافی است سومین دکمه + را در پنل عدم پرداخت برای پرسنل زیر انتخاب کنید تا فرم زیر نمایش داده شود. پرسنل را انتخاب کنید و دکمه ی ذخیره را بزنید


در صورتی که بخواهیم محدودیت اضافه شده را حذف کنیم دکمه ی حذف در هر کدام از پنل ها را کلیک می کنیم

راهنمای بوستان