ماژول جستجودرسایت

با استفاده از این ماژول می توانید مطالب مورد نظرتان را در سایت میهن رایان جستجو نمایید.

صفحه اصلی

محصولات و خدمات

راهنمای مشتریان

دانلود

امور نمایندگی

درباره ما

تماس با ما

فیش حقوق اینترنتی

محصولات شرکت

لیست سفارشات من

بوستان نرم افزاری نو با ایده های متفاوت

شرکت میهن رایان ارائه دهنده ی خدمات با کیفیت نرم افزاری در سطح کشور.

حقوق و دستمزد بوستان
ثبت نام کاربران

جستجو در سایت

031-52401690

یک مسئله ی بسیار مهمی که در نرم افزار حقوق و دستمزد بوستان وجود دارد مدیریت وام های پرسنل می باشد. بسیاری از شرکت هایی که نرم افزار حقوق و دستمزدی جهت مدیریت وام های پرسنل ندارند با معضلاتی در مورد وام پرسنل روبه رو بوده اند و از ممکن بوده برخی اوقات وام پرسنل به درستی از حقوق آن ها کسر نگردد.

اما در نرم افزار حقوق و دستمزد بوستان این امکان وجود دارد که به سادگی وام پرسنل را مدیریت کنید و با ثبت آن ها در سیستم به صورت خودکار از حقوق آن ها وام گسر گردد.

. در این سیستم تعداد وام برای هر پرسنل محدودیتی ندارد. برای مشاهده فرم اطلاعات وام کافی است تا از منوی اطلاعات ماهانه > ثبت اطلاعات وام پرسنل را انتخاب کنید.

 

برای درج وام پرسنل ابتدا پرسنل مورد نظر را انتخاب کنید، و اطلاعات آن را در فرم بنشانید. اگر کد پرسنلی مورد نظر را در شماره پرسنلی درج کنید، سیستم به صورت اتوماتیک اطلاعات پرسنل را به شما نشان می دهد. اگر شماره پرسنلی وارد نشود یا اشتباه وارد شود، بعد از فشردن دکمه اینتر یا tab، پنل مربوط به جستجوی پرسنل باز می شود.

بعد از جستجو یا یافتن پرسنل کافی است دکمه ی اینتر را فشار دهید اطلاعات پرسنل درج می شود.

پس از درج کد پرسنلی، لیست وام های قبلی پرسنل در پایین فرم مشاهده می شود.

حالا می توانید اطلاعات وام را برای پرسنل درج نمایید.

توجه: هنگام ثبت نیاز به درج شماره وام نیست. این فیلد برای ویرایش استفاده می شود.


نرم افزار حقوق و دستمزد بوستان- ویرایش اطلاعات وام پرسنل

برای ویرایش اطلاعات وام ابتدا باید این وام انتخاب شود. برای انتخاب وام یک روش این است که کد پرسنلی فرد مورد نظر در فیلد شماره پرسنلی وارد شود. بعد از آن لیست وام ها مشاهده می شود. وام مورد نظر را انتخاب نمایید و روی آن دابل کلیک کنید. اطلاعات وام در فرم نشانده می شود.

یک راه دیگر این است که شناسه وام را در فیلد شناسه وام درج نمایید. اطلاعات وام در فرم ظاهر می شود و پرسنل نیز به صورت خودکار تکمیل می شود.

حالا کافی است وام را ویرایش نمایید. از این به بعد پرفراژ سیستم حقوق و دستمزد بوستان بر اساس اطلاعات وام جدید محاسبه می شود.


نرم افزار حقوق و دستمزد بوستان- حذف وام پرسنل

به یکی از روش های بالا پرسنل را انتخاب کنید روی وام مورد نظر کلیک کنید و دکمه ی حذف را فشار دهید.


 

یک نکته بسیار حائز اهمیت در سیستم حقوق و دستمزد بوستان در نظر گرفتن شرایط پرسنل برای کسر اقساط وام از حقوق پرسنل می باشد. اگر پرسنلی مثلا به دلیل اینکه در مرخصی استعلاجی به سر می برد و میزان حقوق آن جهت کسر قسط وام کافی نمی باشد سیستم  حقوق و دستمزد بوستان هنگام ذخیره وام به شما هشدار می دهد. بنابراین می توانید مبلغ کسر وام در ماه جاری را کاهش دهید و به همان میزان بدهی های ماه جاری پرسنل را افزایش دهید. به عبارتی در صورتی که وام پرسنل در ماه جاری قابل پرداخت نبود سیستم به صورت هوشمند متوجه می شود و در ماه جاری پرسنل را بدهکار می کند.

پس از ذخیره ی مبلغ وام پرسنل در بدهی های ماه جاری پرسنل در ماه های آینده این مبلغ به شما نشان داده می شود و شما می توانید در ماه های آتی مبلغ مذکور را از حقوق پرسنل گسر کنید.

در تصویر های زیر بهتر مسئله روشن شده است.

راهنمای بوستان