ماژول جستجودرسایت

با استفاده از این ماژول می توانید مطالب مورد نظرتان را در سایت میهن رایان جستجو نمایید.

صفحه اصلی

محصولات و خدمات

راهنمای مشتریان

دانلود

امور نمایندگی

درباره ما

تماس با ما

فیش حقوق اینترنتی

محصولات شرکت

لیست سفارشات من

بوستان نرم افزاری نو با ایده های متفاوت

شرکت میهن رایان ارائه دهنده ی خدمات با کیفیت نرم افزاری در سطح کشور.

حقوق و دستمزد بوستان
ثبت نام کاربران

جستجو در سایت

031-52401690

نرم افزار حقوق و دستمزد بوستان هشدار تغییر حق اولاد پرسنل

یکی از ویژگی های کلیدی نرم افزار حقوق و دستمزد بوستان، این است که در صورتی که حق اولاد پرسنلی به دلیلی تغییر کند سیستم به کاربر ثبت کننده کارکرد پرسنل هنگام ثبت کارکرد هشدار می دهد و کاربر می تواند علت را بررسی کند.

توضیح بیشتر در مورد حق اولاد در نرم افزار حقوق و دستمزد بوستان اینکه در این نرم افزار اطلاعات فرزندان پرسنل ثبت می شود. برای ثبت اطلاعات عائله مندی در نرم افزار حقوق و دستمزد بوستان کافی است از منوی اطلاعات پایه گزینه اطلاعات شخصی پرسنل را انتخاب کنید و سپس به سربرگ اطلاعات تحت تکفلی بروید. شکل زیر فرم مربوط به ثبت اطلاعات فرزندان را نمایش می دهد:

همانگونه که در فرم بالا مشاهده می کنید در این نرم افزار می بایست اطلاعات فرزندان به صورت کامل درج شود. دقت نمایید که نسبت با پرسنل فرزند انتخاب شود. وقتی اطلاعات فرزند یک پرسنل درج می شود، در واقع به تعداد فرزندان پرسنل اضافه می شود ولی در قرارداد قبلی پرسنل مبلغ مربوط به حق اولاد پرسنل بدون در نظر گرفتن این فرزند ثبت شده است. بنابراین اگر مثلا پرسنلی تا قبل از این رویداد دارای یک فرزند بوده باشد، در قرارداد جاری پرسنل نیز مبلغی معادل حق اولاد یک فرزند برای پرسنل لحاظ شده است. حال با ثبت یک اولاد جدید تعداد اولاد پرسنل به عدد 2 می رسد، ولی کماکان مبلغ حق اولاد که قبلا در قرارداد جاری پرسنل ثبت شده است تغییری پیدا نکرده است.

حال اگر به فرم ثبت کارکرد پرسنل در نرم افزار حقوق و دستمزد برویم به این دلیل که تعداد فرزندان پرسنل تغییر کرده است هشداری مطابق شکل زیر نمایش داده می شود. و لیست پرسنلی که مبلغ حق اولاد آن ها با آنچه می باید به او پرداخت شود مغایرت دارد.

یک حالت دیگر نیز وجود دارد و آن اینکه تاریخ خاتمه تحت تکفلی فرزند رسیده باشد، به عبارتی فرزند از سن قانونی عبور کرده باشد، در این حالت باید گواهی اشتغال به تحصیل فرزند پرسنل ارائه شود و تاریخ خاتمه تحت تکفلی فرزند نیز در فرم مربوط تمدید شود. اگر این اتفاق رخ ندهد سیستم به کاربر هشدار می دهد و در قرارداد بعدی پرسنل نیز مبلغ حق اولاد پرسنل را به صورت خودکار به اندازه ی مبلغ حق اولاد آن فرزند کسر می کند.

بوستان حقوق و دستمزدی با ایده های نو و متفاوت

 

 

 

راهنمای بوستان