ماژول جستجودرسایت

با استفاده از این ماژول می توانید مطالب مورد نظرتان را در سایت میهن رایان جستجو نمایید.

صفحه اصلی

محصولات و خدمات

راهنمای مشتریان

دانلود

امور نمایندگی

درباره ما

تماس با ما

فیش حقوق اینترنتی

محصولات شرکت

لیست سفارشات من

بوستان نرم افزاری نو با ایده های متفاوت

شرکت میهن رایان ارائه دهنده ی خدمات با کیفیت نرم افزاری در سطح کشور.

صفحه اصلی
ثبت نام کاربران

جستجو در سایت

031-52401690
درباره شرکت میهن رایان

 

شرکت میهن رایان گروه نرم افزارهای حسابداری و حقوق و دستمزد بوستان را با هدف عرضه به کلیه صنوف فعال در کشور و با رویکرد سادگی در کنار امکانات پیاده سازی شده اند. لذا نظر اکثریتی کاربران محصولات شرکت میهن رایان بر این امر استوار است که همه ی محصولات ضمن رعایت زیبایی و کاربرپسندی، سادگی و سرعت عمل کاربر، امکانات بسیار قابل توجهی در اختیار کاربر قرار می دهد که اطمینان و آرامش خاطر را در زمینه عرضه نرم افزار دلخواه مشتریان و پشتیبانی تقدیم کرده است. گروه نرم افزاری میهن رایان توجه بیشتری به افزایش سرعت خدمات و کیفیت محصولات خود داشته است، ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم به واقعیت بازار نزدیک می شویم. آنچه مـا انجام میدهیم آنست کـه در تعامـلی سازنده با مشتری ضمن رعایت اصول فنی و قوانین حاکم بر نرم افزار آنچه را کـه مشتری مـی خواهد تحویـل مـی دهیم و براساس تحلیل دوره‌ای سیستم‌ها نرم افزار را ارتقاء داده و طبق نیازسنجی سازمانها راه حل نرم افزاری ارائه می دهیم.


نرم افزار
حقوق و دستمزد مشاهده جزئیات
 
طراحی
سایت مشاهده جزئیات

نرم افزار حسابداری
و سیستم مکانیزه فروش مشاهده جزئیات
 
طراحی و پیاده سازی
شبکه های کامپیوتری مشاهده جزئیات
 
فروش
سخت افزار مشاهده جزئیات

چرا حقوق و دستمزد بوستان میهن رایان؟

  •   نرم افزارهای این شرکت با اصول برنامه نویسی شیئ گرا با معماری سه لایه پیاده سازی گردیده، بنابراین ایجاد تغییرات در این نرم افزار بسیار ساده و بدون صرف زمان می باشد .
  • استفاده از نرم افزارهای منطبق با تکنولوژیهای پیشرفته و ارائه گزارشهای مدیریتی در حوزه های مالی کوتاهترین مسیر برای مدیران خواهد بود.

انتخاب نرم افزار مناسب و منطبق با نیازهای شرکت نکته ای قابل تأمل است. انتخاب نامناسب موجب هدر رفت هزینه و زمان و در نهایت کاهش راندمان عملیاتی خواهد شد. نرم افزار حسابداری بوستان از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است و در حین کاربری آسان شرایطی را ایجاد کرده است که تمامی نیازهای کاربران و مدیران را به نحو مطلوبی تامین نماید.

انتخاب ما
بهترین انتخاب
صرفه جویی در زمان

صرفه جویی در زمان

محاسبه میزان حقوق ودستمزد در کمترین زمان و با ارائه ی امکاناتی از قبیل پرفراژ حقوقی، لیست بیمه، لیست مالیات و... و با قابلیت دریافت اطلاعات حضور کارکنان از دستگاههای کارت خوان یا دستگاه های حضور وغیاب. همچنین امکان درج اطلاعات پرسنل از طریق فایل اکسل در کسری از دقیقه وجود دارد. امکانات زیادی در برنامه وجود دارد که باعث می شود سرعت کار با برنامه برای کاربر شما بالا رود. مثلا امکان چاپ قراردادهای گروهی در نرم افزار بوستان به شما این قابلیت را می دهد که به سرعت قرارداد پرسنل را تمدید و چاپ نمایید.      
قانون محور

قانون محور

سازگاری سریع با تغییرات قوانین: تیم تحلیل و برنامه نویسی شرکت میهن رایان دائماً در حال رصد کردن قوانین مربوط به بیمه و مالیات می باشد. به محض ایجاد تغییر در قوانین ما خود را مکلف می دانیم در کوتاه ترین زمان ممکن برنامه را با قوانین جدید سازگار کنیم. البته تا حد زیادی تغییرات قوانین در برنامه به صورت پویا پوشانده می شود ولی برخی مواقع، سازگاری با این قوانین نیازمند تغییر ساختارهای اصلی برنامه می باشد، که سرعت این تغییرات از طرف نرم افزار حقوق و دستمزد بوستان تضمین شده می باشد. یقیناً رضایت...
محاسبات دقیق

محاسبات دقیق

محاسبه دقیق حقوق دستمزد با رعایت کردن تمامی اصول ومبانی و قوانین اداره کار که فضای اطمینان بخش و سایه امنی را برای کار فرمایان محترم ایجاد می کند تا یه دور ازهر گونه دغدغه در زمینه حقوق ودستمزد کارکنان، به پیشرفت و افزایش بهره وری نظام اقتصادی خود بپردازند. يک بار براي هميشه به محاسبات پيچيده و خسته کننده حقوق و دستمزد پايان دهيد و با انتخاب نرم افزار حقوق و دستمزد بوستان مسير خود را براي انجام امور حقوق و دستمزد سازمان خود هموار سازيد و وقت خود را صرف ساير اهداف سازمان خود گردانيد و آرامش...
منظور از کار مختلط چیست؟

منظور از کار مختلط چیست؟

کارهایی هستند که بخشی از ساعات انجام آن در روز و قسمتی در شب می باشد در کارهای مختلط، ساعاتی که در شب واقع می شود مشمول 35 درصد فوق العاده شب کاری می شود. کار نوبتی : کاری است که در طول ماه دارای گردش می باشد و نوبت های آن در صبح یا عصر یا شب باشد . کارگرانی که در خلال ماه به طور نوبتی کار می کنند و نوبت های کارشان در صبح و عصر باشد 10 درصد و چنان چه نوبت کارشان در صبح و عصر و شب باشد 15 در صد و اگر نوبت ها در صبح و عصر و شب باشد 5/22 درصد علاوه بر دستمزد عادی تحت عنوان فوق العاده نوبت کاری دریافت می...

تماس با ما

اطلاعات آدرس
ایران - اصفهان- مبارکه- خیابان بسیج شمالی- جنب داروخانه شبانه روزی دکتر کریمیان
031-52401610 ___031-52401690- info@mihanrayan.ir
03191011610 (10 خط همزمان)

این شرکت آماده ارائه خدمات خود در زمینه نصب و استقرار نرم افزارهای فوق و نصب و راه انداری شبکه و کلیه خدمات می باشد جهت خرید و پشتیبانی با ما تماس با ما.