ماژول جستجودرسایت

با استفاده از این ماژول می توانید مطالب مورد نظرتان را در سایت میهن رایان جستجو نمایید.

صفحه اصلی

محصولات و خدمات

راهنمای مشتریان

دانلود

امور نمایندگی

درباره ما

تماس با ما

فیش حقوق اینترنتی

محصولات شرکت

لیست سفارشات من

بوستان نرم افزاری نو با ایده های متفاوت

شرکت میهن رایان ارائه دهنده ی خدمات با کیفیت نرم افزاری در سطح کشور.

قابلیت های نرم افزار مدیریت مراکز ارتوپدی فنی
ثبت نام کاربران

جستجو در سایت

031-52401690

 تشکیل پرونده:

-در نرم افزار مدیریت مراکز ارتوپدی فنی بوستان هر بیمار برای اولین بار که به مرکز مراجعه می کند اطلاعات شخصی اش  همچون نام و  نام خانوادگی،کد ملی، تاریخ تولد و اطلاعات دلخواهی چون قد، وزن، جنسیت و وضعیت تاهل و  بیماری خاص  را در فرم تشکیل پرونده ثبت می کنیم همچنین با ثبت این اطلاعات شما می توانید BMI و سن فرد را مشاهده نمود. ضمن آنکه در صورت عدم وجود پارامتر مورد نظرتان شما میتوانید تا 5 پارامتر به صورت دلخواه به فرم تشکیل پرونده اضافه کنید.

پذیرش:

-در نرم افزار مدیریت مراکز ارتوپدی فنی فرم پذیرش بیمار شامل اطلاعات شخصی بیمار ،علت مراجعه،پزشک معالج،اسکن مدارک،شرح حال بیمار ،صدور کارت پذیرش ،چاپ تعهد نامه و... می باشد. هر جلسه ای که فرد برای دریافت خدمات مراجعه مینماید میتوان در فرم پذیرش یک جلسه تحت عنوان خدمتی که ارایه شده است به همراه  نام  درمانگر و تخفیفات و مبلغ دریافت شده ثبت کرد.

نوبت دهی:

-در نرم افزار مدیریت مراکز ارتوپدی فنی بوستان سیستم نوبت دهی شامل رزرو تاریخ ،ساعت و درمانگر برای بیمار مورد نظر می باشد.همچنین میتوان نوبت های یک نفر را حذف،ویرایش یا ابطال نمود که در ازای ابطال نوبت میتانید هزینه مربوط به آن را هم بگیرید.